121249

Wilhelm von Gegerfelt

(Ruotsi, 1844-1920)
Wilhelm von gegerfelt, olja på uppklistrad duk. sign.

WILHELM VON GEGERFELT, olja på uppklistrad duk. Sign.

Landskap. 39 x 59.

Repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
2 000 SEK