Mahognyfanerad, brännförgyllda beslag, tre lådor, flankerade av pilastrar. Längd 93, bredd 54, höjd 91 cm. Nyckel finns.
Minor marks, top with slightly dry veneer. Slightly faded on one side.
RuotsiPuhelin maanantai – perjantai klo 9–13+46 8-614 08 00
SuomiPuhelin maanantai - perjantai klo 9–13+358-9-668 91 10