122839

William Gislander

(Ruotsi, 1890-1937)
William gislander, olja på duk, sign o dat 1933.

WILLIAM GISLANDER, olja på duk, sign o dat 1933.

Gäss på äng. 90x125.

Färgbortfall i kanterna. Krackelyr. Oramad.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
5 000 SEK