Important Spring Sale 625  –
Seuraa live-huutokauppaa reaaliajassa  ⟩
Important Spring Sale 625  –
Taide Grafiikka
123375
Wilhelm Kåge
(Ruotsi, 1889-1960)
Affischer, 2 st, tryck, "lotteriet för de svenska konstidkarne" resp "journalistlotteriet", sign kåge i trycket, troligen 1920-tal.

AFFISCHER, 2 st, tryck, "Lotteriet för de svenska konstidkarne" resp "Journalistlotteriet", sign Kåge i trycket, troligen 1920-tal.

Motiv av sittande kvinna med lottsedel resp kvinna med gåspenna. Bladstorl 76 x 54 resp 91 x 66.

Slitage, smärre riss och kantskador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK