VITRINSKÅP gustaviansk stil 1900-talets första hälft
Fanerat med mahogny med flera träslag,front med spröjsad och glasad dörr samt låda, längd 79, bredd 42, höjd 156 cm. Stämplad O Karlsson snickare, Stockholm. Nyckel finns.
Naarmuja. Kolhu. Jälkiä. Tahroja.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?