Design Taidelasi
1244759
Kjell Engman
(Ruotsi, Syntymävuosi 1946)
Kjell engman, a signed "dino" kosta boda glass bowl.

KJELL ENGMAN, a signed "Dino" Kosta Boda glass bowl.

Orangetonat glas. Signerad, likare, numrerad 50128. Höjd ca 17 cm. Kartong medföljer.

Vähäistä kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Ota yhteyttä
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Arvioija

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Tarjottu
1 600
153
172
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
2. heinä 20:52
1 600 SEK
2. heinä 20:18
1 500 SEK
2. heinä 20:17
1 400 SEK
2. heinä 20:16
1 300 SEK
2. heinä 20:16
1 200 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia