Taide Grafiikka
1262680
CHRISTO & JEANNE-CLAUDE, silkscreen på Mylar, signerad och numrerad 62/150.
Christo & jeanne-claude, silkscreen på mylar, signerad och numrerad 62/150.

"5,600 Cubic Meter Package, Kassel, 1968" 124 x 85,5 cm. Printer Julius Kress, publisher Wülfing & Hack, Kassel.

have been rolled. Scratches

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Inkommande transporter Geijersgatan
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
10 000 SEK