MAPPAR. 16 st. "Derrière le miroir".

No 207-222. Innehåller bl a färglitografier av Tàpies, Calder, Riopelle, Adami m fl.

Färglitografier ej genomgångna. Smärre slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK