17919
UPPLÄGGNINGSFAT MED LOCK, 2 st, porslin, Kina.
UpplÄggningsfat med lock, 2 st, porslin, kina

Polykrom figural dekor. Diam 23, h 11.

Nagg i ett av locken. Slitage, nött bemålning.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK