SJÖSTRÖM, K. Olja på duk. Sign o dat. 1900

Bergslandskap vid sjö. 18x23,5.

Krackeleringar. Slitage.
Oramad.

Lähtöhinta
1 200 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

584. Siri Derkert, Portrait bust of Elin Wägner (1882-1949).
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
Tarjoushistoria
Tarjous päättyi
Reilu varoitus
Reilu varoitus
Reilu varoitus
11 000

tarjouksesi
10 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
11 000 SEK