24771
BRICKA, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1932.
Bricka, tenn, firma svenskt tenn, 1932.

Rund med motiv av Noaks ark och duvan med olivkvisten. Diam 37.

Slitage och repor samt smärre bucklor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lisätietoja

1 Mos 8:11
Om kvällen kom den tillbaka till honom, och då hade den ett friskt blad från ett olivträd i näbben. Då förstod Noa att vattnet hade sjunkit undan från jorden.

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
900 SEK