Muut Muut
25811
RAM, med grafiskt blad, 1800-tal.
Ram, med grafiskt blad, 1800 tal

Bronserad. Med porträtt av George Brown, sign o dat 1809. 22 x 202.

Ramen med skador, slitage. Bladet gulnat.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
400 SEK