KOPPARSTICK, 4 st, 1700/1800-tal.

Kvinnoporträtt. Teateraffisch från "A Sentimental Journey Through France and Italy" av Laurence Sterne, 1779 London. Samt två allegoriska motiv. 28-48 x 37-63

Ej examinerad ur ram. Gulnad. Slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK