Kellot
272565

ARMBANDSUR, vitguld med rosenstenar. Tidigt 1900-tal.

L 15,5. Kvalitet: Inneslutningar.

Bruksslitage. Funktionen ej testad. 6 rosenstenar saknas.

Lähtöhinta
5 000 SEK