Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

NETSUKE, 3 st, ben, Japan, sannolikt Meiji (1867-1911).

Krypande man med råtta på ryggen, kvinna med groda i knät samt man med stor fisk. H 2,5-3,5.

Slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Ur Arvid Svärds samlingar.

Lähtöhinta
3 000 SEK