Muut
282721

SKRIN, Masurbjörk, Ryssland, 1800-talets första hälft.

H. 9,5 och 23x14,5. Nyckel finns.

Bruksslitage, locket ojämnt. Låset kan kärva.

Lähtöhinta
2 000 SEK