Utagawa Ichiyusai Kuniyoshi

(Japani, 1798-1861)
Utagawa Ichiyusai Kuniyoshi
(Japani, 1798-1861)

ICHIYASAI KUNIYOSHI, träsnitt, triptyk, 1800-tal.

Fragment av triptyk, scen med geisha och män. Tot l 74x36.

Skador och veck. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 800 SEK