TAKLAMPA, "Bumling", Anders Pehrsson, Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets fjärde kvartal, h 23.
Vitlackerad metall, diam 40.
Bruksslitage, ej funktionstestad.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin