Muut
288375

BRICKOR, 2 st, plåt, 1800-tal.

Svartlackerad. Målad dekor av blommor och fåglar med inläggningar i pärlemor. L 75.

Repor, slitage, och skador.

Lähtöhinta
2 500 SEK