BORD MED STOLAR, 1+4, CE Ekselius o JO Carlsson, Vetlanda 1959 samt Dyrlund, Danmark, 1950/60-tal.

Runt bord, palisander, enl uppgift Carl Erik Ekselius och JO Carlsson, Vetlanda, 1959, diam 115 h 71, iläggsskiva b 55. Stolar stomme i palisander, fast stoppad sits och rygg i orange ylleklädsel, etikettmärkta Dyrlund, Danmark. En extra iläggsskiva i teak medföljer b 55 , l 114,5.

Esineen kunto

Slitage. Repor. Märken. Två tassar på stolarna är lösa. En iläggsskiva ej ursprunglig.

Mitä kuljetus maksaa?

    Miten tilaan kuljetuksen?

    Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

    Milloin esineeni toimitetaan?

    Poikkeamia saattaa esiintyä.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä