Per Hasselberg

(Ruotsi, 1850-1894)
Per Hasselberg
(Ruotsi, 1850-1894)

PER HASSELBERG, efter, skulptur, brons. Bär sign. Gjutarmärkt Stenders förlag.

"Snöklockan". H 35.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
6 000 SEK