JEAN-MARC NATTIER, efter, olja på duk, 1900-talets första hälft.

Markisinnan de l’Hôpital. 78 x 62.

Något krackelerad. Tryckmärke. Obetydligt färgbortfall.

Lähtöhinta
5 000 SEK