Lovis Corinth

(Saksa, 1858-1925)
Lovis Corinth
(Saksa, 1858-1925)

LOVIS CORINTH, litografi. Sign.

Jesu korsfästelse. 53,5 x 63.

Smärre gulnad. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
2 500 SEK