Muut
295072

MEDALJONGER, 5 st, metall, mest 1800-tal.

Diverse porträtt föreställande Sant Andreas, Petrus, Sankt Johannes, Jesus, Paulus. 11,5-14,5.

Slitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK