SERVIS, 34 delar, glas, "Karlberg", Elis Bergh Kosta.

12 vinglas, 12 starkvinsglas, 9 selterglas samt karaff. H ca 7,5-30.

Nagg. Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK