PRAKTSPEGEL, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Skuren i trä samt bronserad. Genombrutet krön med dekor i form av rocailler. H 275, b 80.

Visst slitage och sprickor. Något slitage samt avslag på bronsering.

Lähtöhinta
6 000 SEK