Muut
303833

LJUSSTAKAR, 7 delar, vitmetall, Ceasar Stoffi, Nagel, 1960-tal.

Sex ljusstakar H 6. Skål/ljusstake H 5. Medföljande originalkartong.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK