PARTI NYSILVER, 6 delar, rokokostil resp empirestil, bla England, tidigt 1900-tal.

Kaffekanna, ett par ljusstakar, soppslev med svarvat träskaft, ett par båtformade saltkar med glasinsatser och saltskedar. H 3-24.

Smärre skador och slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK