Wilhelm von Wright

(Suomi, 1810-1887)
Wilhelm von Wright
(Suomi, 1810-1887)

WRIGHT, VON WILHELM, färglitografier, 2 st; samt 2 st av annan konstnär.

Löfsångare, Rödhake, samt motiv av Halsbandsflugsnappare och Blåhake. Bildstrl. 28x19

Smärre slitage.

Lähtöhinta
900 SEK