CHIFFONJÉ, nyrenässans, 1800-talets slut.

Valnöt. Nedfällbar skrivskiva. Fyra lådor. Kant med skuren växtdekor. Bredd 102, Djup 52, Höjd 142.

Skiva med sprickor. Repor och nötmärken. Smärre fanérskador. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
3 000 SEK