36605
MAT- KAFFE- OCH TESERVIS, 67 delar, flintporslin, "Ostindia", Rörstrand, 1900-talets mitt.
Mat  kaffe  och teservis, 67 delar, flintporslin, "ostindia", rörstrand, 1900 talets mitt

6 mattallrikar, 6 assietter, 5 mindre assietter, 6 djupa tallrikar, 2 underlägg, 6 mindre skålar, 5 kaffekoppar med fat, 6 tekoppar med fat, 10 mindre assietter, såsskål, 3 skålar med lock, 2 snipor, 4 äggkoppar, 4 uppläggningsfat samt 4 mindre uppläggningsfat.

En tallrik med spricka, i övrigt nagg och enstaka lagningar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK