MATSERVISDELAR, 10 st, porslin, Hertha Bengtsson, Rörstrand.

Koka Blå. Karott med lock, rektangulärt upplägningsfat, 4 mattallrikar, 2 djupa tallrikar samt 2 assietter.

Slitage, enstaka nagg, beläggning.

Lähtöhinta
500 SEK