Carl Eldh

(Ruotsi, 1873-1954)
Carl Eldh
(Ruotsi, 1873-1954)

CARL ELDH, skulptur, gips, signerad.

Kvinnobyst. Höjd 19 cm.

Slitage. Smutsad.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS