383093

ARMBANDSUR, herr, 18k guld, Longines, bär datering 1972.

Manuell, ljust urtavla, stavindex i guld, plexiglas, diameter 35mm. Krona med logo. Svart läderband ej original.

Gåvogravyr på bakboett. Slitage på boett. Enstaka repor på glas. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 500 SEK