451457

BORDSPENDYL, Louis XV-stil, 1800-talets andra hälft.

Centralt emaljerat urhus med förgylldbas med dekor av bla pojke. Längd: 24 cm, Bredd: 8,5 cm, Höjd: 25,5 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor, omarbetad, skador, vissa delar saknas. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK