Fernand Léger

(Ranska, 1881-1955)
Fernand Léger
(Ranska, 1881-1955)

LEGER, FERNAND, efter, litografi. Numr 212/1000.

Färgserigrafi efter Leger, ur albumet ”Album of 10 serigraphs”, ca 1954, utförd av Jean Bruller. Ur den osignerade men numrerade upplagan om 1000 exemplar. Oramad. Bladstrl 38 x 55.

Gulnad, kantveck.

Lähtöhinta
1 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS