SPEGELLAMPETT, senempire, 1800-talets första hälft.

Förgylld och bronserad. Hörndekor av kartuscher och bladverk. För 2 ljus (ljusarmar saknas). 84 x 84 cm.

Skador. Ljushållare saknas. Sprickor.

Lähtöhinta
2 500 SEK