Gösta Sundman

(Suomi, 1854-1914)
Gösta Sundman
(Suomi, 1854-1914)

GÖSTA SUNDMAN cromolitografi, signatur i tryck, daterad samt numrerad Pl. XXII.

Piggvar/Piikkikampela. Bildstrl 31x43.

Gulnad. Ej examinerad ur ram. Kantskador.Fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK