SÄNGBORD, teak, 1950/60-tal.

SÄNGBORD, teak, 1950/60-tal.

Stomme av svartlackerad metall och hylla under. Låda. Längd 63 cm, djup 35 cm, höjd 60 cm

Slitage. Fläckar. Repa.

Lähtöhinta
1 500 SEK