UPPSATSSKÅL, nysilver, WMF, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Skål uppburen av putti på rund sockel med fyra ben. Västdekor i relief. Diam 33, höjd ca 35 cm.

Repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK