SPEGEL, rokoko, 1700-tal.

SPEGEL, rokoko, 1700-tal.

Bronserad samt förgylld, dekor av musselformation. Tudelat glas. Bredd: 44 cm, höjd: 89 cm

Slitage, senare bronserad samt förgylld, senare bakstycke, kortad, spricka.

Lähtöhinta
6 000 SEK