MAPP, CARL LARSSON, efter, etsningar, 6 st, osign. Tryckta 1983, från originalplåtar, numr. HC av 360-upplaga.

Hjert&Hjert. Bladsttlk 54x40 cm.

Lådan med torkad limning.

Lähtöhinta
3 000 SEK