507396

Maria Röhl

(Ruotsi, 1801-1875)
Maria Röhl
(Ruotsi, 1801-1875)

MARIA RÖHL, 2 st, teckningar, signerade och daterade Lund 1841.

Porträtt av ung kvinna och man. Bladstorlek 19x24 cm.

Gulnade, ej examinerade ur ram.

Lähtöhinta
6 000 SEK