TAKLYKTA, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Stomme av bronserad metall. Glaspaneler med etsad dekor. Dekor av bandrosetter. Fyra ljuspunkter. Höjd 85 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Repor och märken.

Lähtöhinta
4 000 SEK