539129

BRICKA samt BESTICK, 31 delar, stål, Gense, bl a Folke Arström, 1900-talets mitt.

Brickans mått. 57 x 32 cm. Bestick "Tebe", Folke Arström, 6 matgafflar, 6 matknivar, 6 matskedar, 6 bordsskedar samt 6 teskedar.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK