SERVIS, stengods 36 delar. "Birka" Gustavsberg.

9 tekoppar med fat. Tekanna, sockerskål.
6 mattallrikar, 6 assietter, 8 djupa tallrikar. 1 stor djup skål, 2 djupa mindre skålar. 1 uppläggningsfat. 1 såsskål.

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK