PRAKTVASER, ett par snarlika, glas, silver, Tyskland tidigt 1900-tal.

Balusterform med skärslipad dekor. Silvermonterade mynningar. H 39-40,5.

Slitage, repor, bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK