TAKLAMPA, Boréns, 1900-talets andra hälft, höjd ca 23 cm.

Mässing. Galler undertill. Invändigt vitlackerad. Diameter ca 52 cm.

Bruksslitage. Repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK