Kellot
57967
DAMARMBANDSUR, Cartier, Schweiz. Tank, silver 925/14k.
Damarmbandsur, cartier, schweiz. tank, silver 925/14k.

Förgyllt silver, quartz, mineralglas, läderband med spänne. Urtavla med romerska siffror och cabochonslipad sten på uppdragningsmekanism.

Serie nr. W1013654

Enstaka mindre rispor i boett. Smärre slitage, patinerat och slitet läderband.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
6 000 SEK