Stephan Sinding

(Norja, 1846-1922)
Stephan Sinding
(Norja, 1846-1922)

STEPHAN SINDING, efter, skulptur, Norge, Lergods, 1900-talets första hälft.

"To Mennesker". Copyright 1902, by Keller & Reiner, Berlin W. Längd ca 27 cm.

Slitage, repor och märken. Mindre enstaka stötskador.

Lähtöhinta
2 000 SEK